Mistrzostwa Regionu Leszczyńskiego w tenisie stołowym

miniatura

29 marca 2022r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Regionu Leszczyńskiego w tenisie stołowym. Nasi uczniowie zmagali się z reprezentantami szkół z Leszna i Wschowy. Zawody rozpoczęły się o godzinie 10.00 na hali sportowej. Uroczyste rozpoczęcie poprowadziła Pani Dyrektor Magdalena Dyszkiewicz, która wszystkich ciepło przywitała i życzyła sukcesów w rozgrywkach oraz dobrej zabawy.

Po otwarciu Mistrzostw zawodnicy udali się na stanowiska i rozpoczęli grę. Uczniowie rywalizowali ze sobą przestrzegając zasad Fair-Play. Gra odbywała się pod czujnym okiem doświadczonych sędziów, którym bardzo dziękujemy za pomoc. Wszystkim zależało na dobrym wyniku, każdy dawał z siebie wszystko, ale najważniejsza była dobra zabawa. Zawody miały również charakter integracyjny i były okazją do zawarcia nowych znajomości.
Wszystkim biorącym udział w zawodach należą się  OGROMNE BRAWA!!! Szczególne brawa kierujemy do uczennicy naszej szkoły Estery Mikołajczyk z klasy IVa, która wywalczyła 3 miejsce w kategorii dziewczyny młodsze – GRATULACJE!!!
Zawody przebiegły w miłej, radosnej i przyjaznej atmosferze. Wszyscy dobrze się bawili i opuścili salę z uśmiechem na twarzy, co było dla nas organizatorów największą nagrodą.
Zadanie zostało dofinansowane z dotacji Gminy Miejskiej Kościan i Powiatu Kościańskiego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zaangażowanie!

best audemars piguet replica

„Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy dawać z siebie wszystko”

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Organizatorzy:
Tomasz Jąder
Aleksandra Ptak
Marta Majchrzak-Marciniak

tag heuer replica watches