PODCHODY WIELKANOCNE „W POGONI ZA ZAJĄCZKIEM”

miniatura

Dnia 21.03.2024r. uczniowie klas 1-3 wzięli udział w emocjonujących podchodach wielkanocnych, zorganizowanych w ramach zajęć wychowania fizycznego. Podczas tej zabawy pełnej radości i śmiechu, uczniowie mieli okazję świętować zbliżające się Święta Wielkanocne w wyjątkowy sposób. 

Zadaniem uczestników było odnalezienie śladów pozostawionych przez zajączka, który ukrył się gdzieś na terenie szkoły i pobliskiego parku. Wyposażeni w zapał i radość, dzieci ruszyły na poszukiwania, tropiąc każdy ślad z determinacją i entuzjazmem. 

Na swojej drodze znaleźli karteczki z zadaniami przygotowanymi specjalnie dla nich przez zajączka. Te proste, ale kreatywne zadania wymagały od uczniów sprytu, spostrzegawczości oraz współpracy z kolegami i koleżankami. Rozwiązując kolejne zagadki, dzieci doskonaliły swoje umiejętności logicznego myślenia i pracy zespołowej. 

Na mecie czekała na nich słodka nagroda, która stanowiła miły akcent i doskonałe podsumowanie ich wysiłków. Cała impreza nie tylko przyniosła radość i zabawę, ale również umożliwiła uczniom spędzenie aktywnego czasu na świeżym powietrzu, co wspierało ich zdrowie i kondycję fizyczną. 

Podchody wielkanocne „W pogoni za Zajączkiem" nie tylko dostarczyły dzieciom mnóstwo zabawy i radości, ale także wzmocniły ich współpracę, kreatywność oraz umiejętności interpersonalne. Takie inicjatywy stanowią doskonałe uzupełnienie tradycyjnych zajęć wychowania fizycznego,  integrując przy tym społeczność szkolną i promując aktywny tryb życia. 

 

Podchody wielkanocne zorganizowała Magdalena Wolsztyńska i Agnieszka Skorupinska.