XIII Konkurs Tańca o Złotą Nutkę

miniatura

XIII Konkurs Tańca odbył się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miejskiej Kościan i Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Przyszedł czas na podsumowanie już kolejnego XIII Turnieju Tańca o Złotą Nutkę organizowanego przez Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej. Niestety przypadł on w trudnym okresie koronawirusa, dlatego nie mogliśmy Was kochani gościć tak jak każdego roku w naszej placówce.
Bardzo się cieszymy, że mimo takich ograniczeń zechcieliście wziąć udział w corocznym Turnieju Tańca. Wiemy, że bardzo czekacie na taneczne spotkania i chętnie się do nich przygotowujecie pokazując nowe taneczne umiejętności. Tegoroczny Turniej niestety nie wyglądał tak jak każdego roku, radośnie, tłumnie, we wspólnym towarzystwie. Poprosiliśmy Was o przesłanie filmików z Waszym przygotowanym tańcem. Wiemy, że ten czas pandemii pokrzyżował i Wasze plany i nie wszyscy zdążyli przygotować swój występ do końca w perfekcyjny sposób z wszystkimi walorami tańca tj. strojów, rekwizytów, scenerii. Dlatego Jury postanowiło w tym roku przyznać wszystkim równorzędne miejsca    i jednakowe nagrody. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie będzie dla wszystkich satysfakcjonujące i sprawiedliwe.
Dziękujemy za Wasz udział w turnieju, za mnóstwo pozytywnej energii, świetnych pomysłów i realizacji. Cieszymy się, że mogliśmy Was zobaczyć w działaniu i podziwiać Wasze występy.

Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie.

Czekamy na WAS za rok!!!

https://youtu.be/mtR3ai3rUdo