MISTRZOSTWA REGIONU LESZCZYŃSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

miniatura

W czwartek 11 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół w Kościanie odbyły się Mistrzostwa Regionu Leszczyńskiego w tenisie stołowym. Nasi uczniowie zmagali się z reprezentantami szkół z Leszna oraz Wschowy.  Zawody rozpoczęły się o godzinie 9.30 na hali sportowej. Uroczyste rozpoczęcie poprowadziła Pani Dyrektor Izabela Kaczmarek, która wszystkich ciepło przywitała i życzyła sukcesów w rozgrywkach oraz dobrej zabawy.

Po otwarciu Mistrzostw, zawodnicy udali się na stanowiska i rozpoczęli grę. Uczniowie rywalizowali ze sobą przestrzegając zasad Fair-Play. Gra odbywała się pod czujnym okiem doświadczonych sędziów, którym bardzo dziękujemy za pomoc. Wszystkim zależało na dobrym wyniku, każdy dawał z siebie wszystko, ale najważniejsza była dobra zabawa. Zawody miały również charakter integracyjny i były okazją do zawarcia nowych znajomości.

Wszystkim biorącym udział w zawodach należą się ogromne brawa. Szczególne gratulacje kierujemy do uczennicy naszej szkoły Angeliki Kunert z klasy VIa, która wywalczyła 1 miejsce w kategorii dziewczyny starsze oraz Krzysztofa Górczaka, który również stanął na najwyższym stopniu podium. Serdecznie gratulujemy.

Zawody przebiegły w miłej, radosnej i przyjaznej atmosferze. Zawody zostały zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Trops Sprawni-Razem” zrzeszającym uczniów naszej szkoły.

Zadanie zostało dofinansowane z dotacji Gminy Miejskiej Kościan i Powiatu Kościańskiego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zaangażowanie i do zobaczenia za rok!

„Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień.”

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.