BIEG Z ZAJĄCZKIEM

miniatura

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi 26 marca 2024r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Kiełczewie mieli możliwość wziąć udział w „Biegu z zajączkiem”.

Sportowe spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnej rozgrzewki. W rytm wesołej muzyki wszyscy uczestnicy wykonywali ćwiczenia gimnastyczne z paniami prowadzącymi, które wcieliły się w postacie zająców wielkanocnych. Następnie sprawdziliśmy swój refleks podczas zabawy w kole w szybkim podawaniu wielkich marchewek z kartonu oraz pisanek.

Każdy miał szansę podjąć wyzwanie w wyścigach rzędów. W różnorodnych konkurencjach dzieciom pomagały zające wielkanocne. Atrybuty świąteczne takie jak koszyczki, pisanki, marchewki czy też prowadzenie pisanki kijem od unihokeja uatrakcyjniły rywalizację, a wspólny doping zarówno swoich drużyn jak i przeciwników zachęcał do podjęcia wyzwania.

Integracja społeczności szkolnej dostarczyła wielu radości uczestnikom. Oczywiście nie obyło się bez drobnego upominku od zajączków w podziękowaniu za wspaniałą zabawę. Była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i promowania zdrowej rywalizacji wśród uczniów naszej szkoły.

 

 

Wiosennego optymizmu, zdrowia, spokoju i radości z okazji Świąt Wielkanocnych

życzą organizatorzy biegu K. Sobkowiak, A. Skorupinska, M. Krystkowiak.